Fly4free.pl

Tygodniowy wypoczynek na Karaibach od 1902 PLN (loty z Warszawy na Dominikanę + noclegi ze śniadaniami)

Oferta wyprzedana
Dominikana plaża
Foto: Valentin Valkov, Shutterstock.com
Urlop na słonecznych Karaibach? To brzmi świetnie! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wyruszcie w niezapomnianą podróż.

Dominikana bez wątpienia jest jednym z najciekawszych zakątków Morza Karaibskiego. Piękne piaszczyste plaże, ciepła i krystalicznie czysta woda, palmy pochylone w stronę wody. Do tego spokojna atmosfera, gdzie bez pośpiechu i zegarka rozkoszować się będziecie zasłużonym wypoczynkiem.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 4 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 3804 PLN/2 osoby (1902 PLN/osoba)

LOTY

W podróż zabierzecie dwie sztuki bagażu: jedną podręcznego, a drugą rejestrowanego (nadawanego do luku bagażowego) o maksymalnej wadze 20 kg.

NOCLEGI

Na miejscu proponuję Wam zakwaterowanie w obiekcie Lodging House Beach Punta Cana. Za tygodniowy pobyt, w pokoju z balkonem, zapłacicie tylko 606 PLN. Cena zawiera śniadania, darmowy parking oraz dostęp do bezprzewodowej sieci.

Dla bardziej wymagających wybrałem nieco droższy obiekt (cena pakietu wzrośnie do 2049 PLN za osobę) Soriano Boutique Rooms. Komfortowo urządzone pokoje, dostęp do plaży oraz bliskość centrum to bez wątpienia mocne argumenty przemawiające za wyborem tego hotelu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »