Fly4free.pl

Tygodniowy pobyt w Maroku za 611 PLN (loty z Katowic do Agadiru + noclegi ze śniadaniami)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: upslim, Shutterstock
Przygotowałem dla Was propozycję wycieczki do Maroka. Nie czekajcie i już teraz dokonajcie rezerwacji bezpośrednich przelotów z Katowic oraz noclegów w hotelu na cały okres pobytu.

Agadir to niewątpliwie najpopularniejsza nadmorska miejscowość Maroka. W przeciwieństwie do europejskich odpowiedników takich miejsc, wybierając ten kierunek możemy liczyć na coś zupełnie innego. Obcowanie z arabską kulturą i kosztowanie pysznej marokańskiej kuchni to ciekawe urozmaicenie wakacyjnego wyjazdu. Dla przyjezdnych czeka bogata oferta sportów wodnych, charakterystyczne targowiska w odrestaurowywanej Medynie oraz podziwianie zachodów słońca z ruin cytadeli Kasba. Poza kilometrami piaszczystych plaż nad Oceanem Atlantyckim, najbliższe okolice Agadiru to także Immouzer – popularna „rajska dolina” z pięknymi krajobrazami wypełnionymi egzotyczną roślinnością, okazałymi wodospadami i z widokiem na imponujące szczyty Atlasu.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1222 PLN/2 osoby (611 PLN/osoba)

LOTY

Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club, a zapłacicie za nie dowolną kartą płatniczą. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

W Agadirze proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu Aferni – gdzie za tygodniowy pobyt dwóch osób zapłacicie 926 PLN. W cenie zawarte są śniadania, a goście mają darmowy dostęp do sieci bezprzewodowej WIFI.

Informacją o tanich przelotach na forum podzielił się z nami użytkownik Kański. Dziękujemy!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »