Fly4free.pl

Tygodniowe all inclusive w 5* hotelu na Riwierze Tureckiej od 1373 PLN. Wyloty z 5 polskich miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TUI.pl
od
1373 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
31.10.2020 - 07.11.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Gratka dla wczasowiczów, którzy planują swój urlop pod koniec roku. Wypoczniecie w rozległym 5* resorcie z licznymi atrakcjami, który położony jest między Alanyą, która kusi bajecznymi plażami (Kleopatra Beach) oraz Side – usłane starożytnymi budowlami i magicznymi wodospadami.

Na wypoczynek do Turcji polecicie w terminie 31 października – 7 listopada. Swoją podróż możecie rozpocząć z pięciu miast: Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Poznania lub Katowic.

Hotel Gypsophila Holiday Village położony jest bezpośrednio przy szerokiej, piaszczysto-żwirowej plaży. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi – na terenie całego obiektu rozciąga się kompleks basenowy, a profesjonalni animatorzy każdego dnia organizują ciekawe gry i zabawy dla najmłodszych.

Termin podróży: sierpień
Wyloty z: Wrocławia, Katowic, Warszawy, Poznania i Gdańska
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2-4

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zwiedzić w trakcie urlopu?

Proponowany przeze mnie hotel zlokalizowany jest między miejscowościami Side oraz Alanya. To właśnie tutaj proponuję wam wybrać się w wolnym czasie. Side to jeden z najchętniej wybieranych kurortów w Turcji. Swoją popularność zawdzięcza długiej, piaszczystej plaży i dobrze zachowanym antycznym zabytkom. Zwiedzanie zacznijcie od największej atrakcji – świątyni Apolla i Ateny. Rekomenduję również rejs wzdłuż wybrzeża, w górę rzeki Manavgat do pięknych wodospadów oraz po Zielonym Kanionie.

Alanya słynie przede wszystkim z plaży Kleopatry, zamku i nocnego życia. Część portowa również stanowi wielką atrakcję i jest sercem tego miasta. W ciągu dnia możecie odwiedzić Czerwoną Wieżę z Muzeum Etnograficznym w środku. Zajrzyjcie również do parku miejskiego: to ukryte, piękne miejsce pośrodku głośnego centrum Alanyi. Możecie tam odpocząć po całodniowym zwiedzaniu. Rekomenduję również wizytę w jaskini Damlatas, która słynie z leczniczych właściwości mikroklimatu panującego w jej wnętrzu.

Foto: TUI.pl
Foto: TUI.pl
Przydatne informacje
  • Zobaczcie TOP 10 atrakcji w okolicy Alanyi, które warto odwiedzić.

  • Pamiętajcie, że wybierając się do Turcji, musicie posiadać ważny paszport.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »