Fly4free.pl

Warto! Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Djerbie za jedyne 1696 PLN. Z Katowic

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: r.pl
od
1696 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.12.2022 - 08.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz dość nijakiej pogody oraz krótkich dni? W takim razie „ucieknij” tam, gdzie dużo słońca oraz dodatnich temperatur będziesz mieć pod dostatkiem. Skorzystaj z oferty wyjazdu z biurem podróży na wyspę Djerba i ciesz się z beztroskiego relaksu w wygodnej formule all inclusive.

Do Afryki udasz się na początku grudnia (1-8.12) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Do Djerby podróżować będziesz na pokładach samolotów linii Nouvelari oraz Enter Air z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym 4* hotelu Dar Djerba Narjess. Obiekt oferuje lokalizację tuż przy piaszczystej plaży, odkryty basen, zielony ogród oraz restaurację serwującą specjały kuchni międzynarodowej w formie zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: 1 – 8 grudnia
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje od 119 PLN/osoba

Masz zamiar także pozwiedzać? W takim razie zarezerwuj dla siebie wycieczkę po Dżerbie, by dowiedzieć się więcej na temat tego niezwykłego miejsca.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »