Fly4free.pl

Tygodniowa wycieczka do Hiszpanii – Sewilla z Warszawy za 576 PLN (bezpośrednie loty + noclegi)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Corrado Baratta, Shutterstock.com
Po atrakcyjnej cenie lotów na północ Hiszpanii, tym razem zaproponuję podróż na południe - do Sewilli.

Flamenco, tapas bary, corrida, słońce i wszechobecna fiesta… można by rzec, że Andaluzja jest alegorią prawdziwej Hiszpanii. Miejsc wartych Waszych odwiedzin jest tu mnóstwo, a najważniejsze z nich to z pewnością: Sewilla z majestatyczną katedrą kryjącą grobowiec Kolumba, zespół pałacowy Alhambra w Grenadzie, La Mezquita w Kordobie, słynne na cały świat winiarnie w Jerez de la Frontera czy zjawiskowa Ronda. Chcąc odpocząć od zgiełku dużych miast wyruszcie szlakiem Pueblos Blancos – malowniczych białych miasteczek, wciśniętych między górskie zbocza, takich jak Arcos de la Frontera, Grazamela czy Vejer. Plażowiczom polecamy relaks na skąpanym w andaluzyjskim słońcu wybrzeżu.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

  • Loty z Warszawy (Modlin) do Sewilli (5 – 12 grudnia) za 288 PLN/2 osoby (144 PLN/osoba)
  • Zakwaterowanie w domku za 864 PLN/2 osoby/7 nocy (432 PLN/os.)

SUMA: 1152 PLN/2 osoby (576 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla 2 osób:

Do Hiszpanii podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich.

NOCLEGI

Nieopodal Sewilli proponuję Wam wynająć domek. To idealna opcja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, z dala od zgiełku miasta. Obiekt posiada kuchnię oraz łazienkę. Skorzystacie również z usługi dostępu do Internetu. Tuż obok znajduje się również niewielki basen.

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie >>

AUTO

Polecam również wypożyczyć samochód za niewielkie pieniądze, pozwoli Wam to chociażby dotrzeć do miejsca zakwaterowania. Cena wynajmu na cały okres pobytu już od 140 PLN! (cena może nie zawierać dodatkowych opłat oraz ubezpieczenia).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »