Fly4free.pl

Na narty last minute: 7 dni w hotelu z wyżywieniem w Trydencie za 1499 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta nieaktualna
narty
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: View Apart : Shutterstock
od
1499 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
04.02.2023 - 11.02.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Włoskie Dolomity to idealny kierunek dla miłośników białego szaleństwa. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży TUI i wybierz się do Trydentu, który jest rajem dla entuzjastów sportów zimowych!

Na wyjazd do Włoch udasz się w terminie 4 – 11 lutego. Do Werony polecisz z dużym bagażem z Warszawy na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę pakietu wliczono ubezpieczenie oraz wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji. Możesz wykupić transfery lotniskowe w TUI za 450 PLN/osoba w obie strony.

Tym razem zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym 3* Club Hotel Regina e Fassa. W pobliżu obiektu znajdziesz ośrodek narciarski Pozza di Fassa oraz Campitello. W cenę pakietu wliczono ubezpieczenie i wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji. Możesz wykupić transfery lotniskowe w TUI za 450 PLN/osoba w obie strony.

Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu: „W tym hotelu spędziliśmy bardzo przyjemny czas. Hotel w dobrym stanie, pokoje bardzo wygodne, czyste. Lokalizacja idealna – pomiędzy dwoma dużymi ośrodkami narciarskimi, do których dojeżdżały sprawne busy hotelowe.”

Termin podróży: luty
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »