Fly4free.pl

Tydzień w Nowym Jorku za 3662 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy i noclegi w hotelu

3662 PLN
nowy jork
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rene Pi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spełnij swój amerykański sen i zarezerwuj tygodniowy wyjazd do miasta, które nigdy nie śpi. Zrób sobie zdjęcie ze Statuą Wolności, zobacz Times Square, podziwiaj metropolię z Empire State Building i pospaceruj się po Central Parku.

Na wycieczkę polecisz na pokładzie Dreamlinera naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Do Stanów Zjednoczonych udasz się w terminie 5-12 marca. Pamiętaj, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziesz miał z tym problemu.

W Nowym Jorku polecam zatrzymać się w Capital Hotel Long Island City, który usytuowany jest w Queens i jest dobrze skomunikowany z Manhattanem. Każdy pokój wyposażony jest w prywaną łazienkę.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 3662 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4379 PLN/2 osoby

Warszawa – Nowy Jork – Warszawa >>

Hotel 2945 PLN/2 osoby

W Nowym Jorku rekomenduję pobyt w Capital Hotel Long Island City. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierz pośrednika Travelocity.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 454 PLN/osoba

Odwiedź również Waszyngton i Filadelfię z przewodnikiem w ciągu jednego dnia.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Trochę kłamiecie z tymi ofertami. Bo to nie jest tydzień w NJ za 3662 pln, tylko tydzień dla dwóch osób, po 3662 pln za każdą. Czemu nie publikujecie niczego dla solowych podróżników?
pawel84, 5 grudnia 2022, 17:49 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »