Fly4free.pl

Tydzień w Nowym Jorku za 3131 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu na Manhattanie

3131 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Thorsten Weinert / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryjcie słynne Wielkie Jabłko! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Stanów Zjednoczonych i zobaczcie na własne oczy słynne Times Square, przespacerujcie się ulicami Manhattanu oraz zrelaksujcie się w Central Parku!

Do USA wybierzecie się w terminie 6 – 13 (14) marca, z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal, z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty.


Na Manhattanie proponuje wam noclegi w 4* hotelu Shoreham. Obiekt jest zlokalizowany przy Central Parku. Na miejscu skorzystacie z pokoju z prywatną łazienką i darmowego WiFi.

Termin podróży: marzec 2023 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie tylko 3131 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 2774 PLN/2 osoby

Berlin – Nowy Jork – Berlin >>

Hotel 3488 PLN/pobyt/2 osoby

W Nowym Jorku będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Shoreham. Obiekt został nowocześnie I komfortowo urządzony. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką, telewizor,

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 147 PLN/osoba

Wybierzcie się na pieszą wycieczkę po Broadwayu i Times Square!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »