Fly4free.pl

Luksusowo: tydzień w 5* hotelu w Egipcie z all inclusive za 2499 PLN. Wyloty z Katowic

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Taya Bright / Shutterstock
od
2499 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.09.2022 - 04.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy się wam beztroskie relaks w miejscu, gdzie o pogodę nie będziecie musieli się martwić? Postawcie na Egipt! Skorzystajcie z poniższej oferty i cieszcie się z wypoczynku na najwyższym poziomie, bowiem na miejscu będziecie zakwaterowani w 5* hotelu z formułą all inclusive.

Na urlop udacie się już za 3 dni (27 września) – dlatego radzę śpieszyć się z decyzją o wyjeździe. Nad Morze Czerwone polecicie z portu lotniczego Katowice – Pyrzowice. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów czarterowej linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

W Egipcie zakwaterowani będziecie w bardzo dobrze ocenianym 5* hotel Royal Brayka Beach Resort, który z położony jest tuż przy plaży w miejscowości Marsa Alam. Ciekawy program animacji, ładne baseny ze zjeżdżalniami oraz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne to tylko niektóre atuty hotelu. Skorzystacie również ze strefy spa & wellness, a wszystkiego dopełni wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: 27 września – 4 października
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje 324 PLN/osoba

Macie ochotę odkryć podwodny świat? W takim razie udajcie się na nurkowanie na rafie koralowej Satayah!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »