Fly4free.pl

Tydzień w Bułgarii za 836 PLN. Loty z Lublina i noclegi w 4* hotelu

836 PLN
plaża w Bułgarii
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: niki_spasov / Shutterstock
Wybierz się nad Morze Czarne, by w dobrej cenie cieszyć się urlopem. Za nieco ponad 800 PLN polecisz do Bułgarii i zatrzymasz się w 4* hotelu. Wycieczka przed rozpoczęciem wysokiego sezonu będzie strzałem w "10".

Do Burgas polecisz się z lotniska w Lublinie w dniach 15 – 22 czerwca. Na Bałkany udasz się na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W Bułgarii rekomenduję pobyt w 4* hotelu Admiral Plaza, który jest położony jest na Słonecznym Wybrzeżu. Obiekt może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych gości.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 836 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 480 PLN/2 osoby

Lublin – Burgas – Lublin >>

Hotel 1191 PLN/2 osoby

W Bułgarii rekomenduję 4* hotel Admiral Plaza. Na miejscu znajdziesz basen zewnętrzny, taras słoneczny i komfortowo urządzony pokój.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 458 PLN/pobyt

Aby zobaczyć wszystkie okoliczne atrakcje, wypożycz samochód już na lotnisku w Burgas.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »