więcej okazji z Fly4free.pl

Tydzień w Bangkoku za 2343 PLN. Loty z Warszawy + noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
2343 PLN
Bangkok widok świątyni
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luciano Mortula - LGM / Shutterstock

Przygotowałem dla Was propozycję 7-dniowego pobytu z Tajlandii. Za pakiet obejmujący loty do Azji i zakwaterowanie w 4* obiekcie z codziennymi śniadaniami zapłacicie 2343 PLN. Warto!

Podsumowanie oferty

2343 PLN / osoba (4685 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Bangkoku (27(28) lutego - 7 marca) za 3612 PLN / 2 osoby (1806 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Praso @ Ratchada 12 za 1073 PLN / 2 osoby / 7 nocy (537 PLN / osoba)
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air China.

4* hotel Praso @ Ratchada 12 jest położony na północ od centrum miasta. Oferuje on basen na dachu oraz bezpłatne WiFi. Stacja metra MRT Huai Khwang jest oddalona o 500 metrów. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Każdy z nich dysponuje również częścią wypoczynkową z sofą, sejfem, lodówką oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. W pokojach znajduje się łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W cenę wliczone są codzienne śniadania.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »