Fly4free.pl

Tydzień na Zanzibarze w 4* hotelu z wyżywieniem od 3899 PLN. Wylot z 2 miast

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: solly levi / Shutterstock
od
3899 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
11.12.2022 - 18.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na egzotyczny wypoczynek jeszcze w tym roku? Skorzystaj ze świetnej okazji od biura podróży i zaplanuj wczasy na słonecznym Zanzibarze. Na wyspie nie zabraknie rajskich plaż, jak i atrakcji dla aktywnych turystów.

Na Zanzibar udasz się w terminie 11 – 18 grudnia. Czeka cię lot z Warszawy lub Katowic, na pokładzie samolotu PLL LOT. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany.

W Tanzanii zatrzymasz się w świetnym 4* hotelu Uroa Bay Beach Resort, który znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Do dyspozycji gości zostanie oddany basen zewnętrzny położony pośród ogrodu palmowego, taras słoneczny i bogate zaplecze sportowe. Pokoje zostały wyposażone w prywatne łazienki, klimatyzację oraz patio lub balkon.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 351 PLN/osoba

Jedną z obowiązkowych atrakcji na wyspie jest tzw. „blue safari”. W czasie rejsu będziesz miał okazję odkryć niesamowite cuda ukryte pod wodą!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »