Fly4free.pl

Tydzień na Sycylii za 1064 PLN. Loty do Palermo z Wrocławia i noclegi w centrum

1064 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: marcociannarel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiesz na słoneczną podróż na największą wyspę Morza Śródziemnego? Przygotowałem dla ciebie propozycję tygodniowego odpoczynku na Sycylii. Wybierz się do Palermo i odkryj najważniejsze atrakcje okolicy: odwiedź San Vito Lo Capo oraz malownicze Cefalu.

Na Sycylię udasz się z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika w terminie 14-21 marca. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w 3* hotelu Casa Come Me, który mieści się w sercu zabytkowej części Palermo. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz pociągiem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1064 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 636 PLN/2 osoby

Wrocław – Palermo – Wrocław »

Hotel 1492 PLN/2 osoby/pobyt

W Palermo wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Casa Come Me. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania Sycylii.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 284 PLN/pobyt

Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do Palermo. Mając do swojej dyspozycji auto, wybierz się na całodzienną wycieczkę do słynnego Cefalù czy pięknego Castellammare del Golfo.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »