Fly4free.pl

Tydzień na Phuket za 3770 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy + 4* hotel przy plaży

3770 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Day2505 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteś jedną z osób, które lubią wcześniej zaplanować podróż, by móc dopiąć wszystko na ostatni guzik i długo cieszyć się pespektywą kolejnego wyjazdu? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla ciebie: już teraz zaplanuj jesienną wycieczkę w jeden z najpopularniejszych zakątków Tajlandii!

W podróż do Azji udasz się jesienią, w terminie 5(6) – 13(14) listopada. Czekają cię loty z Warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina na Phuket, realizowane na pokładzie samolotów świetnej linii lotniczej Qatar Airways. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Dosze.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Aochalong Villa Resort & Spa. Będzie to doskonałe miejsce na wypoczynek – sprawdź, jak świetnie prezentuje się panorama pobliskiej zatoki z hotelowego basenu!

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w 4* hotelu zapłacisz 3770 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6242 PLN/2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa >>

Hotel 1298 PLN/ 2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Aochalong Villa Resort & Spa czekają klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 480 PLN/osoba

Z Phuket warto wybrać się na eksplorację pobliskich wysp, a jedną z najpopularniejszych jest Phi Phi. Chcesz ją odwiedzić? Zarezerwuj wycieczkę łodzią motorową.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »