Fly4free.pl

Tydzień na Martynice za 3878 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

3878 PLN
plaza na karaibach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Damien-VERRIER / Shutterstock
Wybierz się do prawdziwego raju na ziemi! Odwiedź Karaiby i odpocznij na malowniczej Martynice, która słynie z pięknych krajobrazów i cudownych plaż.

Na wycieczkę udasz się w terminie 9 – 16 (17) czerwca. Czekają cię loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Na Martynice proponuję zakwaterowanie w pensjonacie Les plages de Macabou. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od plaży.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 3878 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1320 PLN/2 osoby

Na Martynice polecam pobyt w pensjonacie Les plages de Macabou. Do twojej dyspozycji zostanie oddany przytulnie urządzony pokój z prywatną łazienką i balkonem. Obiekt posiada basen zewnętrzny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 534 PLN/tydzień

Chcesz zwiedzić wyspę w całości? Przydatny okaże się własny środek transportu, dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta już na lotnisku.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »