Fly4free.pl

Tydzień na Malediwach za 4862 PLN. Loty z Warszawy, transfery i noclegi z wyżywieniem

4862 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sven-Hansche / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Malediwy to podróżnicze marzenie turystów z całego świata. Jeśli chcecie odpocząć na rajskim archipelagu położonym pośrodku Oceanu Indyjskiego, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Azji. Na miejscu zatrzymacie się w świetnym 4* pensjonacie z wyżywieniem!

Na urlop udacie się w terminie 6 (7) – 14 grudnia. Do Azji polecicie z lotniska w Warszawie. Po drodze czekają was przesiadki na lotnisku w Dubaju. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej FlyDubai. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany.

Na Malediwach zatrzymacie się w świetnie ocenianym 4* pensjonacie Jail Break Surf Inn, który położony jest na wyspie Himmafushi. W cenie pobytu zapewnione będziecie mieli wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Za transfery na wyspę zapłacicie 40 USD w obie strony (około 196 PLN, stan kursu na dzień 26.09) w dwie strony za osobę.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: FlyDubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie4* pensjonat wyżywieniem

Za loty w dwie strony, transfery i zakwaterowanie zapłacicie 4862 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6399 PLN/2 osoby

Warszawa – Male – Warszawa >>

Hotel 2932 PLN/2 osoby

Na Malediwach polecam noclegi w świetnym 4* pensjonacie Mail Break Surf Inn , który mieści się na wyspie Himmafushi. Do waszej dyspozycji będzie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania i obiadokolacje.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »