Fly4free.pl

Tydzień na Malcie za 654 PLN! Loty z Poznania + 4* hotel

654 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Denys Bohdanov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Sypnęło śniegiem, temperatury spadły poniżej zera, a ty masz już dość zimy? Ruszaj złapać nieco słońca na Malcie, gdzie pogoda nie zawiedzie nawet w grudniu! Skorzystaj z okazyjnych cen poza głównym, turystycznym sezonem, by ponownie naładować swoje akumulatory.

Na Maltę udasz się w terminie 16 – 23 grudnia, zatem spokojnie wrócisz do kraju przed Świętami. Czeka cię lot z Poznania, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziesz z bagażem podręcznym.

Wybrałem dla was noclegi w świetnie ocenianym 4* Maritim Antonine Hotel & Spa. Obiekt oferuje dogodną lokalizację, komfortowo wyposażone wnętrza, odkryty basen oraz strefa spa.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie 4* hotelu zapłacisz 654 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 440 PLN/2 osoby

Poznań – Malta – Poznań >>

Hotel 867 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* Maritim Antonine Hotel & Spa do twojej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój wyposażony w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 219 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód przyda się, by odkrywać atrakcje wyspy na własną rękę. Najlepiej zrobić to tuż po wylądowaniu. Pamiętaj, że na Malcie obowiązuje ruch lewostronny.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »