Fly4free.pl

Tydzień na Malcie za 482 PLN! Loty z Katowic i noclegi w apartamencie z widokiem na morze

482 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się wycieczka na cudowną Maltę? Chcielibyście naładować swoje słoneczne baterie? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji! Za tygodniowy urlop zapłacicie zaledwie 482 PLN! Zobaczcie pełną zabytków Vallettę, odkryjcie wyspę Gozo i zobaczcie klify Dingli.

Na urlop udacie się w terminie 9-16 grudnia z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w apartamencie Shamrock, który znajduje się w miejscowości Saint Paul’s Bay. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za 1,5 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 482 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 288 PLN/2 osoby

Katowice – Malta – Katowice »

Hotel 676 PLN/2 osoby/pobyt

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w apartamencie Shamrock, gdzie zakwaterowanie będziecie w komfortowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor oraz prywatną łazienkę. Na miejscu skorzystacie z darmowego WiFi i basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 253 PLN/pobyt

W trakcie wyjazdu chcecie być niezależni? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »