Fly4free.pl

Tydzień na Karaibach od 3838 PLN. Loty na Curacao z 3 miast + 7 noclegów

3838 PLN
Foto: Gail Johnson / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zostawcie zimowe dni za sobą i udajcie się w podróż na Karaiby! Curacao to niezwykle malownicza, egzotyczna wyspa. Zobaczcie na własne oczy błękit Morza Karaibskiego oraz bujną roślinność. Do tego odwiedźcie stolicę Willemstad, która jest nazywana Małym Amsterdamem.

Na Curacao udacie się w terminie 11 – 18 (19) grudnia. Czeka was podróż z Krakowa, Warszawy lub Gdańska, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Amsterdamie, a w cenę biletów wliczono wyłącznie bagaż podręczny.

Na Karaibach zatrzymajcie się w apartamencie Curacao, który został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Znajduje się on w miejscowości Willemstad. Do waszej dyspozycji będzie komfortowo urządzony pokój, prywatna łazienka oraz basen zewnętrzny.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Krakowa, Warszawy lub Gdańska
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie od 3838 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1583 PLN/tydzień/2 osoby

Na wyspie polecam wam zakwaterowanie w apartamencie Curacao, który zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od plaży. Na miejscu skorzystacie z prywatnej łazienki, przestronnego patio i darmowego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 267 PLN/osoba

Wybierzcie się na niezapomnianą przygodę! Przejedźcie przez zatokę St. Joris Jo i szlak terenowy Koraal Tabak Jeepem oraz zanurkujcie w Director’s Bay!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Akurat wyspa nie posiada bujnej roslinnosci, sa tam same kaktusy ;) no i jest drogo.... diabelnieCo nie umniejsza w pieknie otaczajacych wód i plaz :)
Antia, 18 sierpnia 2022, 13:25 | odpowiedz
Obserwuję ceny i trasę od dawna, dobra cena to już była blisko miesiąc temu - 2400 z GDN na XI i XII. Wszystko co powyżej to żadna rewelacja
joael, 18 sierpnia 2022, 14:58 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »