Fly4free.pl

Tydzień na Ibizie za 1120 PLN. Loty z Katowic i noclegi

1120 PLN
Foto: Lukasz Janyst / Shutterstock
Należycie do grona osób, które nie lubią przepłacać za wyjazd, a do tego nie przeszkadzają wam podróże w niskim sezonie? W takim razie mam dla was ofertę wypoczynku na Balearach. Atrakcyjna cena, dużo słońca oraz dodatnie temperatury – czego chcieć więcej?

Na hiszpańską wyspę udacie się w terminie 5-12 października, z katowickiego portu lotniczego im. Wojciecha Korfantego. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w Hostalu Roca, który znajduje się w miejscowości Sant Antoni de Portmany. Z lotniska na Ibizie w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1120 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 768 PLN/2 osoby

Katowice – Ibiza – Katowice »

Hotel 1471 PLN/2 osoby/7 dni

Na Ibizie proponuję wam noclegi w Hostalu Roca. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 380 PLN/7 dni

Do wszystkich ciekawych miejsc na Ibizie łatwo i wygodnie dojedziecie autem. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na hiszpańską wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »