Fly4free.pl

Tydzień na Gwadelupie za 4373 PLN. Loty z Warszawy + noclegi w hotelu

4373 PLN
plaza na gwadelupie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Filip Fuxa : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyczna podróż na wspaniałe Karaiby. Zostawcie za sobą chłodne dni i zaczerpnijcie nieco słońca na malowniczej wyspie! Odpocznijcie na pięknych plażach i zobaczcie najważniejsze atrakcje, np. Park Narodowy Gwadelupy.

Na Karaiby udacie się w terminie 2 – 9 (10) grudnia. Z warszawskiego lotniska do Pointe-à-Pitre polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France, z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Paryżu.

Na Gwadelupie proponuję wam zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu Villa Mancina. Na miejscu skorzystacie z klimatyzowanego pokoju z prywatną łazienką i odkrytego basenu.

Termin podróżygrudzień
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniehotel

Za tygodniowy urlop (loty + noclegi) na Gwadelupie zapłacicie 4373 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 3058 PLN/2 osoby

Villa Mancina to bardzo dobrze oceniany hotel, który oferuje swoim gościom pobyt w komfortowo wyposażonym pokoju z prywatną łazienką, balkonem i dostępem do WiFi. Do tego na miejscu będziecie mogli skorzystać z odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 855 PLN/2 osoby/pobyt

Jeśli chcecie zobaczyć więcej atrakcji wyspy, wynajmijcie samochód już na lotnisku na Gwadelupie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »