Fly4free.pl

Karaiby bez paszportu: tydzień na Gwadelupie za 3643 PLN. Loty z Warszawy + domek niedaleko plaży

3643 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: feuerpferd1111 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się daleki wyjazd, a posiadacie tylko dowód osobisty? Nic straconego – wybierzcie się na francuską część karaibskiego archipelagu. Gwadelupa to piękne plaże, zielone gaje kokosowe oraz wiele atrakcji dla turystów.

Na Karaiby udacie się w terminie 18 – 25 listopada. Czekają was loty z Warszawy do Pointe-à-Pitre, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Na Gwadelupie zatrzymajcie się w Bungalow cocodile. To zlokalizowany niedaleko plaży kompleks domków, gdzie szybko poczujecie karaibsko-wakacyjny klimat.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: bungalow

Za tygodniowy urlop na Gwadelupie (pakiet lotów i noclegów) zapłacicie 3643 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1490 PLN/2 osoby

W Bungalow cocodile do dyspozycji będziecie mieli w pełni wyposażony domek letniskowy. W jego skład wchodzi m.in. sypialnia, prywatna łazienka, aneks kuchenny oraz klimatyzacja. W ogrodzie będziecie mogli skorzystać z miejsca na grilla.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1046 PLN/2 osoby/pobyt

Jeśli chcecie zobaczyć więcej atrakcji na wyspie, wynajmijcie samochód już na lotnisku na Gwadelupie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »