Wiosenny tydzień na Gran Canarii za jedyne 750 PLN. Loty z Berlina + noclegi w 3* resorcie
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie tani wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich. Przespacerujcie się po wydmach w Maspalomas, zdobądźcie szczyt Pico de las Nieves, przejedźcie się niezwykle malowniczą drogą GC-200 oraz zrelaksujcie się na plażach Playa de Amadores, Playa de Amadores lub w przyhotelowej Playa de Balito. Zapowiada się udany urlop na Gran Canarii.
Na Kanary udacie się w pierwszej połowie maja (4-11.05). Podróżować będziecie tuż zza naszej zachodniej granicy, z nowego megalotniska – Berlin Brandenburg na pokładach samolotów linii easyJet. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny.
Zatrzymacie się na południu wyspy, gdzie będziecie zakwaterowani w 3* Resorcie Marina Elite, który od najbliższej plaży oddalony jest o kilka minut spacerem. Z lotniska do obiektu dojedziecie autobusem nr 91 za ok. 15 PLN lub wypożyczonym autem – szczegóły poniżej.
Termin podróży: 4 – 11 maja 2021 r.
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* resort
Za loty oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 750 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel847 PLN/2 osoby/7 nocy
Na Gran Canarii rekomenduję wam noclegi w 3* Resorcie Marina Elite, który znajduje się na południu wyspy w miejscowości Patalavaca. Ośrodek od plaży Playa de Balito oddalony jest kilkanaście minut spacerem. W wolnej chwili będziecie mogli się z relaksować w odkrytym basenie, na tarasie słonecznym lub w centrum fitness. Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny, miejsce do wypoczynku, sypialnię oraz łazienkę.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluSamochód344 PLN/7 dni
Gran Canaria to niezwykła wyspa, która oferuje bardzo wiele różnego rodzaju atrakcji odwiedzającym turystom. Aby móc w pełni docenić jej piękno niezbędne będzie auto. Zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę. Ceny wynajmu są bardzo atrakcyjne i zaczynają się od 49 PLN/doba.
Co oferuje Gran Canaria?
Warto odwiedzić stolicę wyspy, czyli Las Palmas z jej historyczną dzielnicą La Vegueta. Koniecznie zobaczcie Muzeum Krzysztofa Kolumba oraz katedrę św. Anny z jej trzynastoma kaplicami oraz wieżą widokową, z której rozpościera się panorama na całe miasto.
Plażowanie? Tylko na południu wyspy. Znajdziecie tam wiele plaż oraz urokliwych zatoczek. Najbardziej oblegane przez wczasowiczów są te przy wydmach Maspalomas, Amadores oraz Marañuelas. Cenicie sobie ciszę i spokój? Wybierzcie się na jedną z mniejszych plaż: Mogan, Taurito czy Anfi.
Poza wspomnianą na wstępie trasą widokową GC-200, polecam przeciąć wyspę, podróżując drogami GC-600 oraz GC-605. Piękne widoki gwarantowane! Co jeszcze robić na Gran Canarii? Sprawdźcie listę polecanych atrakcji.
Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
Sprawdźcie, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
Preferujcie transport własnym autem? Sprawdźcie jedną z najtańszych opcji parkingowych w okolicy lotniska Brandenburg.
Klikając tutaj, sprawdzicie, na jakie warunki pogodowe możecie liczyć na Gran Canarii w maju.
Przeczytajcie także relację z podróży, autorstwa jednej z naszych czytelniczek.
Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?