Fly4free.pl

Tydzień na Azorach za 1778 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

1778 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: vidalgo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed tobą szansa na podróż w jeden z najpiękniejszych zakątków tej części świata. Azory, bo o nich mowa, to ciągnące się po horyzont zielone krajobrazy, kalderowe jeziora oraz gorące źródła, w których oczywiście będzie szansa się wykąpać. Potrzebujesz dalszej zachęty? 😉

Do Portugalii wybierzesz się w terminie 1 – 9 grudnia. Czekają cię loty z Warszawy do Ponta Delgada, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal. Do wyboru masz różne długości przesiadki w Lizbonie. Transfer gwarantowany jest przez linię lotniczą, co oznacza, że w razie opóźnienia samolotu z Polski rezerwacja przeniesiona zostanie na następny rejs.

Na wyspie zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Sao Miguel Park Hotel. Będzie to dobra baza wypadowa w trakcie wycieczki. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacisz od 1778 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1948 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* Sao Miguel Park Hotel wyposażone zostały w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz prywatną łazienkę. Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu (wliczone w cenę noclegów). W celu uzyskania najniższej ceny wybierz pośrednika Agoda.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 628 PLN/pobyt

Samochód to najefektywniejszy środek transportu na wyspie. Najłatwiej będzie wypożyczyć go tuż po wylądowaniu na Azorach.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »