Fly4free.pl

Turkish Airlines mocno zwiększa liczbę lotów z Polski! Co na to LOT? Też poleci częściej

Foto: Turkish Airlines
Od 1 czerwca linia Turkish Airlines zwiększy liczbę lotów z Krakowa, a połączenie do Stambułu będzie realizowane codziennie. Jednocześnie od maja LOT zwiększy liczbę lotów na tej samej trasie z 4 do 5 razy tygodniowo.

Uruchomione wiosną ubiegłego roku połączenie z Krakowa do Stambułu, realizowane przez LOT i Turkish Airlines, od początku cieszyło się dużą popularnością. Stąd decyzja obu przewoźników, aby wraz ze startem tegorocznego sezonu letniego zwiększyć liczbę połączeń na tej trasie z 3 do 4 lotów tygodniowo. Teraz jednak okazuje się, że liczba połączeń w szczycie sezonu letniego będzie jeszcze większa.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-04-16T22:57:00.836Z przez Wakacje.pl

Od czerwca do końca sezonu letniego Turkish Airlines będzie bowiem realizował loty na tej trasie codziennie. Loty na tej trasie będą realizowane Boeingami 737 i Airbusami A319. We wtorki, środy, piąta i soboty wyloty z Krakowa są zaplanowane na godzinę 9.40, a w poniedziałki, czwartki i niedziele – o godzinie 20.15.
Jednocześnie liczbę połączeń z 4 do 5 tygodniowo zwiększy też na tej trasie LOT – loty z Krakowa do Stambułu będą realizowane codziennie oprócz poniedziałków i piątków. 

Możliwe, że nie jest to ostatnie słowo tureckiego przewoźnika w Polsce. O uruchomieniu lotów przez Turkisha walczy lotnisko w Gdańsku, a ze starań o względy tureckiej linii nie rezygnuje też m.in. lotnisko w Pyrzowicach.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »