Turcja od 303 PLN: Stambuł, Ankara lub Izmir. Loty z Warszawy i Krakowa
(Aktualizacja) Zaplanujcie swoją wycieczkę z wyprzedzeniem i odwiedźcie Półwysep Azja Mniejsza – wyboru macie loty do trzech tureckich miast. W podróż wyruszycie z Mazowsza lub Małopolski.
Kierunki podróży:
- Warszawa – Stambuł
- Warszawa – Ankara
- Warszawa – Izmir
- Kraków – Stambuł
- Kraków – Ankara
- Kraków – Izmir
Uwaga: osobno musicie zarezerwować loty z Warszawy lub Krakowa do Kijowa, a następnie wybrać do nich interesujący Was kierunek: Stambuł, Ankara lub Izmir. Dostępnych jest wiele terminów podróży w listopadzie i grudniu, które samodzielnie wyszukacie po kliknięciu w linki.
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej UIA.
W Stambule proponuję Wam zakwaterowanie blisko centrum miasta, a zarazem najważniejszych atrakcji turystycznych w obiekcie Lalinn. Gustownie urządzone, przestronne pokoje w tym hotelu zdobią drewniane podłogi i ręcznie wykonane meble. Pokoje są wyposażone w klimatyzację oraz telewizor LCD i obejmują łazienkę z wanną lub prysznicem. Z niektórych z nich roztacza się widok na morze.
Ten komfortowy hotel położony jest w samym sercu Ankary i oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, spa oraz restaurację z tarasem. Pokoje są elegancko urządzone i wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Goście hotelu Doga mogą skorzystać z zabiegów aromaterapii oraz masaży w spa, a także zrelaksować się w łaźni tureckiej. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.
Hotel Zeniva leży w dzielnicy Alsancak w Izmirze. Oferuje gościom wygodne zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w telewizor LCD i minibar. W cenie noclegu otrzymacie codzienne śniadania.
Pafos od 2286 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Sharm El Sheikh od 1803 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Hurghada od 2715 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?