Fly4free.pl

Luksusowy tydzień w Turcji: all inclusive w 5* hotelu za 1552 PLN (wylot z Warszawy)

Foto: wakacje.pl
od
1552 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.11.2021 - 27.11.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście jeszcze w tym roku beztrosko zrelaksować się na południu? Postawcie na riwierę turecką – poza przyjemnym klimatem i wspaniałymi widokami czeka tam na was 5* hotel, gdzie będziecie mogli zrelaksować się w wygodnej formule all inclusive.


Na wycieczkę do Turcji wybierzecie się w terminie 20 – 27 listopada, korzystając z wygodnego, bezpośredniego połączenia realizowanego na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. 5* Incekum Beach Resort to luksusowy hotel położony nad samym wybrzeżem, otoczony zielonym ogrodem. Poza świetną lokalizacją (bezpośrednio przy plaży, w malowniczej zatoce) czeka tam na was odkryty basen ze zjeżdżalniami, dostęp do tradycyjnej tureckiej łaźni oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: 20 – 27 listopada
Wyloty z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Incekum to jedna z najsłynniejszych miejscowości wypoczynkowych regionu Alanya. Otaczają ją sosnowe lasy, a plaża (licząca 1500 metrów) należy do najpiękniejszych i najsłynniejszych w okolicy. Znaczenie słowa Incekum, czyli „delikatny piasek” wiele powie wam na temat warunków do plażowania, które zastaną was na miejscu.

Chcecie zobaczyć coś poza hotelem i jego najbliższą okolicą? Najlepiej wybrać się w okolice Alanyi, która słynie z plaży Kleopatry, zamku i nocnego życia. Część portowa również stanowi wielką atrakcję, będąc sercem tego miasta. W ciągu dnia możecie zajrzeć na Czerwoną Wieżę z Muzeum Etnograficznym w środku. Fanom antycznych pozostałości polecam odwiedzić starożytne Anamurium (ruiny założonego przez Fenicjan) oraz Aspendos ze wspaniałym teatrem.

Wciąż mało wrażeń? Także miasto Side oferuje wiele atrakcji. Polecam odwiedzić Świątynię Apolla i Ateny. Ich główne atuty to malownicza lokalizacja, z widokiem na Morze Śródziemne, która sprzyja romantycznym spacerom.

Przydatne informacje
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »