Fly4free.pl

Karaiby mniej znane: Trynidad i Tobago od 4518 PLN. Loty z 2 miast + noclegi

4518 PLN
Oferta nieaktualna
trynidad wybrzeze
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Przemyslaw Skibinski : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zamiast chłodnej zimy w Polsce postaw na egzotyczny urlop na rajskich Karaibach. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się w miejsce, w którym nie będziesz musiał martwić się pogodą. Trynidad i Tobago słynie z pięknych plaż i malowniczych widoków.

Do Port of Spain polecisz w terminie 11-18 lutego. Podróż rozpoczniesz z jednego z 2 miast w Polsce. Na Karaiby polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie i stop techniczny na Sint Maarten.

Na miejscu wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu Couva. Do dyspozycji gości oddano tam klimatyzowany pokój z prywatną łazienką oraz telewizor LCD. Dodatkowo będzie okazja zrelaksować się w zielonym ogrodzie z tarasem.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacisz od 4518 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel 2031 PLN/tydzień/2 osoby

W Trynidadzie wybierz zakwaterowanie w hotelu Couva. Do dyspozycji otrzymasz tam przestronnie urządzony pokój z prywatną łazienką. Będzie to dobra baza wypadowa do wycieczek w trakcie urlopu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »