Fly4free.pl

Karaiby mniej znane: Trynidad i Tobago na tydzień od 4434 PLN (loty z Gdańska lub Warszawy)

4434 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PHB.cz (Richard Semik) / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcesz jeszcze w tym roku wybrać się w daleką podróż? Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji, by odwiedzić Trynidad. Tamtejsze zatoki spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających plażowiczów, a łagodny klimat zapewni świetną pogodę w czasie urlopu.

Do Trynidadu i Tobago udasz się w terminie 11 – 18 grudnia. Czekają cię loty do Port of Spain, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie oraz stop techniczny (bez opuszczania samolotu) na Bonaire. Jako miejsce wylotu macie do wyboru 2 miasta w Polsce: Gdańsk oraz Warszawę.

Na miejscu wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Woodbrook on the Avenue. Do twojej dyspozycji będzie tam klimatyzowany pokój z prywatną łazienką oraz telewizor LCD. Dodatkowo będziesz mógł zrelaksować się w zielonym ogrodzie z tarasem.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacisz już 4434 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel 2103 PLN/tydzień/2 osoby

W Trynidadzie postaw na noclegi w Woodbrook on the Avenue. Do dyspozycji otrzymasz tam pprzestronnie urządzony apartament. Będzie to dobra baza wypadowa do twoich wycieczek po okolicy. W celu uzyskania najniższej ceny wybierz pośrednika Vio.com.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1491 PLN/pobyt

Chcesz zwiedzać niezależnie? Wypożycz samochód tuż po wylądowaniu na Karaibach.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »