Fly4free.pl

3 imponujące wodospady! Niagara, Victoria Falls lub Iguazu Falls z Warszawy, Berlina i Wiednia od 1822 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Songquan Deng, Shutterstock
Przygotowałem dla Was propozycję przelotów do miejsc nieopodal których znajdują się najbardziej spektakularne wodospady na Ziemi. Do wyboru kierunki na trzech róznych kontynentach: Kanada z Warszawy, Zimbabwe z Berlina lub Brazylia z Wiednia

Położony na granicy Kanady i Stanów Zjednoczonych Wodospad Niagara jest łącznikiem pomiędzy jeziorami Erie i Ontario. Kaskada w kształcie podkowy po stronie kanadyjskiej ma 790 metrów szerokości i 53 metry wysokości. Warto się tam wybrać zarówno latem jak i zimą.

Wodospad Niagara panorama

foto:TRphotos, Shutterstock

Znajdujący się na granicy Zambii i Zimbabwe na rzece Zambezi Wodospad Wiktorii jest jednym z najbardziej imponujących na Ziemi. Ma ok. 1700 metrów szerokości i 108 metrów wysokości, a w czasie największych opadów w ciągu sekundy spływa ponad 9 milionów litrów wody.

Wodospad Wiktorii panorama

foto: Vadim Petrakov, Shutterstock

Jedną z największych atrakcji Ameryki Południowej jest Wodospad Iguazu. Leży na granicy Brazylii, Paragwaju i Argentyny, gdzie rzeka o tej samej nazwie wpada do ujścia Parany. Wodospad imponuje rozmiarami – 275 kaskad wznoszących się na wysokość nawet ponad 80 metrów.

Wodospad Iguazu panorama

foto: Elena Odareeva, Shutterstock

LOTY

Kliknij i zarezerwuj lot z Warszawy do Toronto i z powrotem:

rezerwacja przelotów z Warszawy do Toronto

Kliknij i zarezerwuj lot z Berlina do Victoria Falls i z powrotem:

Rezerwacja przelotów z Berlina do Victoria Falls

Kliknij i zarezerwuj lot z Wiednia do Iguazu Falls i z powrotem:

Rezerwacja przelotów z Wiednia do Iguazu Falls

W cenie biletów wliczone są przeloty z bagażem podręcznym i rejestrowanym (nadawany do luku).

NOCLEGI

W Toronto możecie rozważyć nocleg w hotelu Filmores. Obiekt jest usytuowany w centrum Toronto, niespełna 10 minut spacerem od placu Dundas, 750 metrów od centrum handlowego Toronto Eaton Centre. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, bezpłatne WiFi oraz łazienkę.

Rezerwacja hotelu Filmores

W Victoria Falls proponuję nocleg w Mandebele Lodge. Do mostu nad Wodospadami Wiktorii można dojść w ok. 40 minut. Pokoje wyposażone są w WiFi, klimatyzację i prywatną łazienkę. W cenie wliczonej jest codzienne śniadanie.

Rezerwacja hotelu Mandebele Lodge

W Iguazu możecie wybrać zakwaterowanie w Hotel Lawrence. Obiekt usytuowany jest w centrum miasta i oferuje odkryty basen, klimatyzowane pokoje, śniadanie w formie bufetu oraz czynną przez całą dobę recepcję. Do dyspozycji Gości jest też bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej, telefon oraz minibar.

Rezerwacja hotelu Lawrence

foto:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »