Fly4free.pl

Odkryj Kanadę: Toronto, Vancouver i Montreal w jednej podróży za 2907 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy

2907 PLN
jezioro w kanadzie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: karamysh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się wycieczka do przepięknej Kanady? W takim razie skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty. Odwiedź najpopularniejsze miasta oraz odkryj malowniczą przyrodę tego kraju. Dodatkowo w obie stronie polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu PLL LOT.

Podróż do Kanady rozpoczniesz 7 marca przelotem ze stołecznego lotniska im. Chopina do Toronto. Natomiast do stolicy polski wrócisz 22 marca. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów PLL LOT. 

Przelot z Toronto do Vancouver zaplanowany jest na 11 marca. Z Kolumbii Brytyjskiej 18 marca polecisz do Montrealu. Natomiast do największego miasta Kanady wrócisz 22 marca. Wszystkie odcinki pokonasz bezpośrednio na pokładzie samolotów linii Flair Airlines. Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziesz z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: PLL LOT i Flair Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży po Kanadzie za 2907 PLN:
Warszawa – Toronto 7 marca
Toronto – Vancouver 11 marca
Vancouver – Montreal 18 marca
Montreal – Toronto 22 marca

Toronto – Warszawa 22 marca

Hotel od 493 PLN/noc/2 osoby

W Toronto proponuję noclegi w 3* hotelu znanej sieci Courtyard by Marriott. Na miejscu znajdziesz basen i strefę spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Vancouver wybrałem dla ciebie 5* hotel Paradox. Obiekt mieści się w centrum miasta i będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Montrealu proponuję 4* hotel Auberge du Vieux Port. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1244 PLN/tydzień

Do zwiedzania Kolumbii Brytyjskiej niezbędne będzie auto. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu już na lotnisku w Vancouver.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »