Fly4free.pl

To nie fatamorgana: noclegi na pustyniach. Odważycie się spędzić tu noc?

Wyobraźcie sobie ogromną przestrzeń pokrytą gorącym piaskiem, sporadycznie przecinaną przez karawany wielbłądów, podążające między wydmami do dalekiej oazy… czy odważylibyście się spędzić noc na pustyni?

Zachwycają swoją surowością, ciszą i spokojem, zaskakują zmiennością pozornie monotonnych krajobrazów. Mogą być oryginalnym miejscem noclegu, stwarzającym idealne warunki do oglądania gwiazd. Wybraliśmy dla was kilka inspirujących przykładów pustyń, na których można spędzić noc.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Art nawet spoko, ale tytuł durny strasznie
hiczkok, 22 października 2014, 20:47 | odpowiedz
Spalem na pustyni w okolicach Jaisalmer, Indie. Jak zasypialem byl ksiezyc, gwiazdy bylo slabo widac. Obudzilem sie w srodku nocy gdy ksiezyca juz nie bylo. Nieprawdipodobny widok, nie zapomnę do konca zycia
jerry.b, 22 października 2014, 21:36 | odpowiedz
Polecam gorąco Wadi Rum, te piaski są naprawdę niezwykłe. I jak będziecie spać na pustyni, to opuście wygodny namiot dla turystów i skorzystajcie z możliwości snu na wydmie. Tego nieba nie da się opisać. BTW - ta ciepła woda jest zupełnie naturalna, zwykła beczka (beczki) ogrzewane upalnym słońcem w ciągu dnia.
wojtkow, 22 października 2014, 21:38 | odpowiedz
A ja spędziłam pare nocy w śpiworze, a właściwie na śpiworze - ze względu na upal., ( bez namiotu) w okolicy Uluru w Australii. Niezapomniane przeżycie.Gwiazdziste nebo i mrówki oraz czerwone części ciała, po zzbyt intensywnym przewróceniu sie na drugi bok.
elka2012, 22 października 2014, 21:51 | odpowiedz
Przyjemnie by się czytało gdyby nie przeładowania całej strony kiedy przewijam obrazek.
Tom.a, 22 października 2014, 22:00 | odpowiedz
Spędziłam noc na Saharze. Zimno jak diabli było, więc mieliśmy na sobie kilka warstw ubrań i czapki (!) ale do dzisiaj mam przed oczami widok gwiazd, które przeświecały przez splot tkaniny w namiocie. Bajka!
AgnieszkaL, 23 października 2014, 1:55 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »