Fly4free.pl

Te wspaniałe budynki powstaną na trasie Kolei Transsyberyjskiej. Zobacz projekt i dopisz do listy podróżniczych marzeń

Foto: Kamvari Architects
Za 3-4 lata na całej długości słynnej trasy kolejowej staną futurystyczne przystanki. Wyglądają absolutnie niesamowicie, łączą tradycyjną architekturę z nowoczesną formą.

Kolej Transsyberyjska to niezwykle malownicza i jednocześnie najdłuższa linia kolejowa świata, która przekracza 8 stref czasowych, a jej całkowita długość wynosi aż 9288,8 kilometra. Jak pisaliśmy w październiku, już wkrótce trasa zostanie całkowicie zmodernizowana. Rząd w Tokio chce bowiem we współpracy z Moskwą i prywatnymi inwestorami dokonać jej całkowitej odnowy i dodatkowo dobudować kilkadziesiąt kilometrów mostów i tuneli, by połączyć trasę kolei z japońską wyspą Hokkaido.

Teraz dochodzą do tego te fantastyczne budowle, które staną przy trasie. Zobacz, jak wyglądają z bliska i od środka, kiedy zacznie się budowa i do czego dokładnie będą służyły.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
a będzie gdzie wypić sztakana , zjeść sało i zagryść ogórem, to jestem za
tramp, 7 grudnia 2016, 17:16 | odpowiedz
tramp a będzie gdzie wypić sztakana , zjeść sało i zagryść ogórem, to jestem za
To pytanie czy stwierdzenie?
Gucii, 7 grudnia 2016, 18:24 | odpowiedz
"Jak kwiatek do kożucha " ! Lepiej niech nie niszczą takimi pomysłami tak zacną linię kolejową !
Willi, 7 grudnia 2016, 20:33 | odpowiedz
beznadziejny pomysł,widzę trzeba się zmobilizować i pojechać jak najszybciej zanim zaczną tam kombinować z takimi "atrakcjami"
Badziuch, 7 grudnia 2016, 22:23 | odpowiedz
trochę mi pogłowie ślimaka przypomina, tylko rogów brak :D
jw, 7 grudnia 2016, 23:06 | odpowiedz
Im więcej takich wymysłów oglądam, tym bardziej jestem za delegalizacją modernizmu.
Alfa, 8 grudnia 2016, 0:53 | odpowiedz
A ja mysle, ze to interesujacy i tworczy pomysl. My na przyklad moglibysmy zastapis stare, wysluzone sluzy na Kanale Augustowskim funkcjonalnymi ruchomymi schodami, a drzewa w Puszczy Bialowieskiej - estetycznymi plastikowymi choinkami z wyswietlaczami LCD pokazujacymi tajniki zycia zubrow.
modernista, 8 grudnia 2016, 8:10 | odpowiedz
beznadziejny pomysł!!! mam nadzieję ze nie wprowadzą go w życie! w tym roku jechałam transsibirem. na całej trasie nie ma miejsca na takie nowatorskie przedsięwzięcia, zwłaszcza za Uralem. Wszędzie eternit i papa no i "babuszki" z suszonymi rybami, czy dobrami lasu. A tu szklana wieża ma powstać!! Projektował to chyba ktoś kto ma tylko idealistyczne, romantyczne pojęcie o zimnej Rosji, kto nigdy tam nie był, nie spotkał ludzi o gorących sercach i nie ma bladego pojęcia ani o realiach kraju ani o ludziach którzy wychodzą daaaleko poza stereotypy
ruda, 8 grudnia 2016, 21:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »