Fly4free.pl

Tanio! Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Turcji za 1149 PLN. Z Katowic

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: garmoncheg / Shutterstock
od
1149 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
17.12.2022 - 23.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wybierz się nad tureckie wybrzeże Morza Śródziemnego. Pobyt przeznacz na podładowanie swoich wewnętrznych „akumulatorów”, ponieważ urlop spędzisz w wygodnej formule z all inclusive.

Na Riwierę Turecką udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 17-23 grudnia. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oaz podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym 4* hotelu Kleopatra Atlas, który znajduje się nieopodal plaży w miejscowości Alanya. Obiekt oferuje nowocześnie i komfortowo urządzone klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami oraz balkonem. Na miejscu dostępny będzie basen zewnętrzny, taras słoneczny, siłownia i darmowe WiFi.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic,
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI.pl

Atrakcje 210 PLN/osoba

Będąc na urlopie, wybierz się na wycieczkę! Odwiedź oceanarium i Stare Miasto w Antalyi, a bilet wstępu kup z wyprzedzeniem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »