Fly4free.pl

Wczasy w Bułgarii: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive i aquaparkiem za 1659 PLN (wylot z Warszawy)

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andrus Ciprian / Shutterstock
od
1659 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.05.2023 - 23.05.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zrelaksuj się bez żadnych zmartwień w komfortowych warunkach nad Morzem Czarnym. Wybierz się do malowniczej Bułgarii, by przed rozpoczęciem wysokiego sezonu odpocząć w 4* hotelu z all inclusive i aquaparkiem.

Do Bułgarii udasz się w terminie 16-23 maja. Czeka cię bezpośredni lot do Burgas z Warszawy (Modlin). Bez dodatkowych opłat polecisz z samym bagażem podręcznym. W cenę wliczono podstawowe ubezpieczenie.

Urlop zaplanowany został w 4* hotelu Kuban Resort. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu piaszczystej plaży. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tymi miejscu. W pobliżu znajdują się również liczne restauracje i dyskoteki. Na terenie obiektu znajdziesz aquapark ze zjeżdżalniami, taras słoneczny i bogate zaplecze sportowe. Twój pokój wyposażony będzie w TV, klimatyzację, balkon, wygodne łóżko i prywatną łazienkę. W cenę wliczono wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy (Modlin)
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: eximtours.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »