Fly4free.pl

Tanie loty z Berlina: Timisoara za 38 PLN, Saloniki, Tuluza, Wenecja za 79 PLN, Budapeszt, Bukareszt, Nis, Podgorica, Santander, Sofia za 81 PLN

samolot Ryanair
Foto: NextNewMedia, Shutterstock.com
Przygotowałem dla Was zestawienie z tanimi lotami z Berlina do Bułgarii, Czarnogóry, Francji, Grecji, Hiszpanii, Rumunii, Serbii, Włoch oraz na Węgry. Za bilety w dwie strony nie zapłacicie więcej niż 100 PLN.

Budapeszt to miasto niezwykłe i bardzo bliskie Polakom. Podobno każdy, kto odwiedził stolicę Węgier, wraca z niej zauroczony. Stolica pełna jest ciekawych atrakcji, a najważniejsze z nich to: Zamek Królewski, wzgórze Gellerta, Baszta Rybacka czy piękny gmach parlamentu. Wybierzcie się w rejs po Dunaju i poznajcie miasto z innej perspektywy. Ta europejska perła pełna jest tradycyjnych łaźni, pysznego jedzenia i dobrych (i tanich) win ze świetnym życiem nocnym. Warte odwiedzin jest również urocze miasteczko Szentendre położone około 20 kilometrów od stolicy Węgier.


Foto: Konstantin Yolshin, Shutterstock

Wenecja to miejsce unikatowe! Wszyscy zachwyceni są niezliczoną ilością kanałów i wspaniałą, znajdującą się na każdym kroku architekturą. Warto wybrać się tam bez mapy, pospacerować wąskimi uliczkami, a nawet na chwilę się zgubić.


Foto: ALEXANDER LEONOV, Shutterstock

Kantabria – malowniczy zakątek Hiszpanii. Nie tak popularny jak Costa Brava, Costa Dorada, Costa Blanca, Costa del Sol czy też stołeczny Madryt. Nie znaczy to, że ma mniej do zaoferowania. Lecąc tam macie pewność, że odwiedzicie malownicze miasta i miasteczka, zachwycicie się piaszczystymi plażami, a w przerwach w zwiedzaniu zaspokoicie podniebienie pysznymi, regionalnymi daniami.

Foto: Ruslan Kalnitsky, Shutterstock.com

LOTY

Berlin – Timisoara – Berlin za 38 PLN

Berlin – Saloniki – Berlin za 79 PLN

Berlin – Tuluza – Berlin za 79 PLN

Berlin – Wenecja – Berlin za 79 PLN

Berlin – Budapeszt – Berlin za 81 PLN

Berlin – Bukareszt – Berlin za 81 PLN

Berlin – Nis- Berlin za 81 PLN

Berlin – Podgorica – Berlin za 81 PLN

Berlin – Santander – Berlin za 81 PLN

Berlin – Sofia – Berlin za 81 PLN

Bilety w tytułowych cenach dostępne są dla wszystkich. Bez dodatkowych kosztów podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

NOCLEGI

Pamiętajcie, że bilety to nie wszystko i warto także pomyśleć o zakwaterowaniu, m.in. w Sofii proponuję Wam pobyt w Hotelu Forum za 141 PLN/pokój za noc.

A w Bukareszcie w Top Rooms Aparthotel za 145 PLN/pokój za noc.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
czy oni z garem maja? codzniennie nowe loty i codziennie nowe odwolania
Kian, 21 września 2017, 18:19 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kian czy oni z garem maja? codzniennie nowe loty i codziennie nowe odwolania
Strasznie dużo FR wrzuca ostatnimi czasy tanich biletów na listopad-styczeń. Biorąc pod uwagę fakt, że loty odwołane z wyprzedzeniem nie podlegają wypłacie odszkodowania, to FR odwoła te loty a pieniądze odda. Czyli po prostu Wasza zapłata za te bilety to jest udzielenie im pożyczki na 0%
marcin.krakow, 21 września 2017, 18:50 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »