Fly4free.pl

Tanie loty Ryanair z Krakowa – Barcelona (Girona) za 78 PLN oraz Marsylia za 111 PLN

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: travelpeter, Shutterstock
W atrakcyjnych cenach pojawiły się propozycje lotów do Hiszpanii oraz południowej Francji. Warto skorzystać, oba tytułowe miejsca mają sporo do zaoferowania.

Costa Brava, zwana Dzikim Wybrzeżem rozciąga się na północno-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, na nieco ponad 200 km odcinku. To typowo turystyczne miejsce z niezliczoną ilością zatoczek oraz plaż oznaczonymi m.in. „Błękitną Flagą” – międzynarodowym certyfikatem przyznawanym kąpieliskom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa, dostępności i informacji. Do najpopularniejszych miejscowości należą: Tossa de Mar, Lloret de Mar, Santa Susana, Malgrat de Mar i Calella. Przez cztery ostanie przejeżdża hiszpańska kolej, którą możecie za naprawdę niewielkie pieniądze dojechać do stolicy Katalonii – Barcelony. Malowniczą trasę ciągnącą się tuż przy samym morzu, można spokojnie zaliczyć do jednej z atrakcji regionu.

Foto: Denis Mironov, Shutterstock.com

Południe Francji to wspaniałe miejsce na spędzenie wiosennego urlopu. Bliskość Morza Śródziemnego i Lazurowego Wybrzeża sprawią, że zakochacie się w tym regionie. Osobiście polecam udać się do pobliskiego urokliwego Cassis, gdzie podczas pieszych wędrówek będziecie mieli okazję podziwiać zwane „śródziemnomorskimi fiordami” Calanques – wapienne formacje geologiczne.

Foto: S-F, Shutterstock.com

LOTY

Kup bilety z Krakowa do Girony za 78 PLN:

Kup bilety z Krakowa do Marsylii za 111 PLN:

Bilety dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Podróżujecie z dwoma bagażami podręcznymi o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

Zarezerwujcie zakwaterowanie. W Marsylii polecam zatrzymać się w B&B Hotel Marseille Euromed zlokalizowanym blisko centrum miasta. Za spędzoną w nim noc zapłacicie 205 PLN (2 osoby).

Na Costa Brava zaś wybierzcie tę miejscowość, która Wam najbardziej odpowiada. Poniżej przygotowałem propozycję wszystkich obiektów hotelowych oraz apartamentów. Do wyboru m.in takie popularne miejscowości jak Lloret de Mar czy Blanes.

AUTO

Gdybyście byli zainteresowani wypożyczeniem samochodu w którymś z miejsc, tanio dokonacie tego korzystając z poniższej wyszukiwarki.

Informacją o tanich lotach do Girony podzielił się czytelnik forum Pawel_T. Dziękuję!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »