Fly4free.pl

Tanie loty na Seszele z wylotem z Warszawy i Krakowa od 1800 PLN

Foto: Iakov Kalinin, Shutterstock.com
Pojawiła się świetna okazja na to, aby kupić tanie bilety z Polski na rajskie Seszele. Za przelot typu Open Jaw (różne miejsca wylotu/przylotu) na trasie Warszawa/Kraków – Mahe – Dusseldorf/Berlin zapłacicie od 1800 PLN w dwie strony. Dostępnych jest mnóstwo terminów!

Seszele – wyspiarskie państwo na Oceanie Indyjskim to prawdziwy raj na ziemi. Krystalicznie czysta woda, białe piaszczyste plaże i mili mieszkańcy to gwarancja udanego urlopu. Tych widoków nie zapomnicie na długo!

LOTY

Kliknij i kup bilety na trasie Warszawa – Seszele – Dusseldorf

Kliknij i kup bilety na trasie Warszawa – Seszele – Berlin

Kliknij i kup bilety na trasie Kraków – Seszele – Dusseldorf

W podróż na Seszele wybierzecie się z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego, a drugą rejestrowanego (nadawanego do luku).

NOCLEGI

Po rezerwacji biletów lotniczych koniecznie rozglądnijcie się za zakwaterowaniem na jednej w wysp. Wśród licznych ofert z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie ma już tych za 1800:(((
Cwalina, 2 kwietnia 2017, 9:24 | odpowiedz
Oferta nadal aktualna. Proszę sprawdzić jeszcze raz.
Igor, 2 kwietnia 2017, 9:43 | odpowiedz
Chetnie sie do kogos dolacze.
Aster, 2 kwietnia 2017, 10:18 | odpowiedz
W tytule nie piszecie OJ, zeby więcej osób zajrzało. Jak nie podajecie noclegów przykładowych to nic piszcie!!!
Wedzisko, 2 kwietnia 2017, 10:41 | odpowiedz
Wędzisko, załóż swój portal i tam pisz lub nie pisz o czym chcesz. I drzyj się tam trzema swoimi wykrzyknikami na co chcesz. Pasożytnicze żądanie, że fly4free będzie podawać wyłącznie gotowce razem z cenami hoteli (a kto wie jakie zakwaterowanie który malkontent chce uWędzić?) - tylko po to by zaraz słuchać, ze nieaktualne albo bez widoku na morze, jest trochę nie na miejscu. Oferta wyróżniająca się na tle normalnych cen, warta szybkiego pokazania. Przez lata nabrałem przekonania, że fly4free jest dla ludzi potrafiących sobie przynajmniej (współ)organizować marzenia, a dla pozostałych są biura podróży. Tam za odpowiednią cenę nieszczęśnik za biurkiem zniesie każde malkontenctwo i narzekanie co mu napisano a czego nie napisano.
Artek, 2 kwietnia 2017, 10:52 | odpowiedz
Artek Wędzisko, załóż swój portal i tam pisz lub nie pisz o czym chcesz. I drzyj się tam trzema swoimi wykrzyknikami na co chcesz. Pasożytnicze żądanie, że fly4free będzie podawać wyłącznie gotowce razem z cenami hoteli (a kto wie jakie zakwaterowanie który malkontent chce uWędzić?) – tylko po to by zaraz słuchać, ze nieaktualne albo bez widoku na morze, jest trochę nie na miejscu. Oferta wyróżniająca się na tle normalnych cen, warta szybkiego pokazania. Przez lata nabrałem przekonania, że fly4free jest dla ludzi potrafiących sobie przynajmniej (współ)organizować marzenia, a dla pozostałych są biura podróży. Tam za odpowiednią cenę nieszczęśnik za biurkiem zniesie każde malkontenctwo i narzekanie co mu napisano a czego nie napisano.
D.urn. iu primo głownie o OJ mu chodziło w tytule (kiedyś o tym informowali) nie u Igora :) secundo nie posazytowanie, bo o okrojonym tytule chodziło aby tu wszedł z tego tera żyją
Szaman, 2 kwietnia 2017, 17:59 | odpowiedz
D.urn. iu primo głownie o OJ mu chodziło w tytule (kiedyś o tym informowali) nie u Igora ? secundo nie posazytowanie, bo o okrojonym tytule chodziło aby tu wszedł z tego tera żyją Szamanie, kropki nie chronią przed odczytaniem Twoich inwektyw, a jako szaman mógłbyś wszak rzucać czary, nie inwektywy :) Artkowi może zaś chodziło o elementarny szacunek do czyjejś pracy ("pracy"- czyli nic dziwnego, że pracujący żyje z tego co robi i jak robi). Bo to, że ktoś prowadzi portal i radzi sobie na rynku (takim jakim ów rynek jest), to nie powód by wrzeszczeć, zabraniać mu publikowania postów (kto nie chce nie musi tu wchodzić), obrażać wyzywając innych od durniów z kropkami lub bez, albo pisać takim zlepkiem słów nietypowo odmienianych i prawie przypadkowych, że trudno połapać się o co teraz wtórna jatka. Że zarabiają z tego, że ktoś skusi się kliknąć by przeczytać o taniej ofercie ??? Rozumiem Twój punkt widzenia, można mieć i taki. To Ty spróbuj zarabiać na tym, że nikt nie będzie Cię czytał albo, że wszyscy będą narzekać ;) Poza tym wydaje mi się, że zarówno Artek jak i Wędzisko jasno ubrali w słowa co mieli na myśli (i nie wymagają Twojej ani niczyjej reinterpretacji) - w przeciwieństwie do Ciebie Szamanie... może mniej czarów, więcej empatii - albo, jak zasugerował Artek - wolnoć Tomku w SWOIM domku: idź na swoje, zamiast pluć kropkami i obrażać ;)
NieSzaman, 2 kwietnia 2017, 19:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »