Fly4free.pl

Tanie loty na Filipiny z Wiednia od 2407 PLN (dużo terminów, również na wakacje!)

2407 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dmitry Pichugin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie jest łatwo o dobre ceny biletów na Filipiny ostatnimi czasy. Jeżeli marzycie o wyprawie w tamte rejony, waszej uwadze polecam trwającą właśnie promocję na wyloty z Wiednia. Dostępnych jest wiele terminów, spośród których z pewnością wybierzcie najdogodniejszy dla siebie.

Do Azji Południowo Wschodniej udacie się na przykład w terminie 16 – 31 maja. Do Manili udacie się na pokładzie samolotów linii Saudia, a po drodze czekają was gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Dżuddzie. W cenę biletów wliczono również bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Termin podróży: kwiecień – sierpień 2023
Linia lotnicza: Saudia
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 250 PLN/pokój

Aklimatyzację w Azji polecam rozpocząć od zarezerwowania przyjemnego hotelu w Manili. Rekomenduję wam postawić na bardzo dobrze oceniany 4* City Garden Hotel Makati.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się później na rajski Palawan? Zatrzymajcie się tam w świetnym 4* Asia Grand View Hotel.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 421 PLN/osoba

Marzy wam się niezapomniana przygoda? Zarezerwujcie wycieczkę do parku narodowego Rzeki Podziemnej w mieście Puerto Princesa.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »