Fly4free.pl

Tanie loty krajowe między Warszawą a Szczecinem za 19 PLN w jedną stronę

Foto: dade72, Shutterstock.com
Okazja na zarezerwowanie tanich krajówek. Wszystkie najtańsze terminy znajdziecie w kalendarzu w tekście.

LOTY

Zarezerwuj loty z Warszawy do Szczecina

krajówki loty

Zarezerwuj loty ze Szczecina do Warszawy

krajówki loty

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Informacją na temat tanich biletów podzielił się z nami na forum czytelnik Kashpir. Dziękujemy.

NOCLEGI

Hotel Ibis Szczecin Centrum położony jest 5 minut spacerem od głównego dworca kolejowego i autobusowego. Oferuje on klimatyzowane pokoje wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W całym budynku można bezpłatnie korzystać z WiFi. Wszystkie przestronne pokoje obejmują łazienkę wyposażoną w prysznic i suszarkę do włosów. W każdym z nich znajduje się także biurko.

hotel szczecin

Obiekt Platinum Residence położony jest w odległości niespełna 1 km od centrum Warszawy i oferuje przestronne pokoje oraz apartamenty z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Pokoje i apartamenty urządzone zostały w nowoczesnym, niepowtarzalnym stylu. Obejmują one aneks kuchenny lub kuchnię wyposażoną w czajnik elektryczny, kuchenkę, lodówkę, toster oraz kuchenkę mikrofalową.

warszawa hotel

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »