Fly4free.pl

Afryka: tanie loty do Ugandy i Rwandy z Berlina od 1833 PLN. Dużo terminów

od 1833 PLN
Uganda panorama jeziora
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LarsEmil/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyczna Afryka w dobrej cenie. Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów do Rwandy i Ugandy. Odkryj wspaniałą naturę oraz zobacz dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Do Afryki będziesz mógł wybrać się w terminach pomiędzy lutym a majem przyszłego roku. Kilka przykładowych dat znajdziesz wypisanych poniżej. Podróż rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku w Berlinie.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Brussels Airways, a po drodze czeka cię przesiadka na lotnisku w Brukseli. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty-maj 2023 rok
Linia lotnicza: Brussels Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 304 PLN/2 osoby/noc

W Rwandzie rekomenduję pobyt w 4* hotelu 2000 Hotel Downtown Kigali. Na miejscu skorzystasz z pokoju z prywatną łazienką oraz strefy spa. Otrzymasz również darmowe śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Ugandzie proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu Best Western PREMIER Garden. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają ten obiekt. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, balkonem i WiFi. Skorzystasz również z odkrytego basenu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »