Fly4free.pl

Tanie loty do RPA (Kapsztad i Johannesburg) z 3 polskich miast za 1690 PLN. Także na majówkę!

1690 PLN
Nosorożec w parku
Foto: JONATHAN PLEDGER / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wizyta na Przylądku Dobrej Nadziei, obserwacja dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku, relaks na plaży. To wszystko czeka na was w południowej Afryce, zatem zarezerwujcie swoje bilety w okazyjnych cenach i zacznijcie planowanie podróży!

W podróż do RPA wybierzecie się w wielu terminach od kwietnia do lipca. Dostępne są także daty przypadające w okresie długiego weekendu majowego. Bilety z Warszawy, Gdańska i Krakowa zarezerwujecie z krótkim przesiadkami we Frankfurcie.

Podróż umilą wam loty na pokładzie jedynej europejskiej linii lotniczej, cieszącej się 5* oceną według Skytrax. Lufthansa, bo o niej mowa, zapewni wam dobrą obsługę w czasie lotu, posiłki oraz napoje, a także bogaty system rozrywki pokładowej na trasie do Afryki.

Po zarezerwowaniu biletów sprawdźcie dostępne opcje zakwaterowania w Kapsztadzie oraz Johannesburgu.

Termin podróży: kwiecień – lipiec 2020
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny

Hotelod 164 PLN / noc

W Kapsztadzie proponuję zdecydować się na noclegi w Cape Town Lodge Hotel and Conference Centre.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeżeli natomiast wybieracie się do Johannesburga, zatrzymajcie się w Birchwood Hotel & Or Tambo Conference Centre.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zwiedzanie RPA:

Wyprawa na safari, piesze wędrówki po okolicy, relaks nad morzem czy też podglądanie pingwinów na plaży – to wszystko czeka na was w Republice Południowej Afryki.

Podziwiajcie panoramę Kapsztadu z Table Mountain, wybierzcie się zobaczyć pingwiny na Boulders Beach, zaliczcie krótki trekking na Lion’s Head.

Wolicie wybrać Johannesburg? Miasto nieodłącznie kojarzy się z niełatwą historią kraju. Muzeum Apartheidu oraz dom Nelsona Mandeli to „obowiązkowe” miejsca na mapie miasta. Z Johannesburga możecie również wybrać się na safari do jednego z rezerwatów (na przykład do Madikwe, Pilanesberg lub Welgevonden).

Panorama Kapsztadu
Foto: Deyan Denchev / Shutterstock
Lwy na sawannie
Foto: Thomas Retterath / Shutterstock
Winnice w RPA
Foto: ModernNomad / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Obywatele polscy podróżujący do RPA w celach turystycznych na okres nieprzekraczający 30 dni nie potrzebują wizy.

  • W RPA nie ma obowiązkowych szczepień ochronnych. Jednak zaleca się szczepienia na dur brzuszny, błonicę oraz zapalenie wątroby typu A i B.

  • Bilety w taryfie „light” nie zawierają wliczonego bagażu rejestrowanego. Bezpłatnie na pokład będziecie mogli zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze do 8 kg, natomiast za bagaż nadawany (do 23 kg) przyjdzie wam dopłacić 60 EUR.

  • Wielowalutowa karta Revolut to prawdziwy niezbędnik w podróży. Dzięki niej nie będziecie tracić pieniędzy na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
poproszę o taką na listopad :)
turczynin, 6 stycznia 2020, 21:01 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »