Fly4free.pl

Dla prawdziwych podróżników! Tanie loty do Pakistanu z Wiednia i Berlina od 1205 PLN

1205 PLN
pakistan
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: thsulemani / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz dosyć oklepanych kierunków i pełnych turystów popularnych atrakcji? Skorzystaj z mojej propozycji i zaplanuj wyjazd do wciąż nieodkrytego Pakistanu. Zobacz piękne górzyste tereny i poznaj lokalną kulturę.

Na wycieczkę polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczych Pegasus Airlines z lotniska w Berlinie lub Wiedniu. Po drocze czekają cię przesiadki w Stambule. Dostępnych jest kilka terminów od stycznia do marca.

Pamiętaj, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziesz miał z tym problemu. Wylot z zagranicy? Sprawdźcie nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec i Austrii.

Termin podróży: styczeń-marzec
Linie lotnicze: Pegasus Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel

W Karaczi polecam zatrzymać się w 4* hotelu World Inn. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »