First minute: bardzo tanie loty do Gruzji z Wrocławia od 84 PLN!
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
(Aktualizacja) Dostępna jest nowa, niższa cena za przeloty do Gruzji. Skorzystajcie z okazji i już dziś zaplanujcie swoją podróż w malowniczy rejon Kaukazu. Za bilety w dwie strony zapłacicie od 84 do 98 PLN.
Najtańsze bilety kupicie podczas urodzinowej promocji linii Wizz Air.
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club. W Kutaisi proponuję Wam obiekt B&B Europa. W zaledwie 3 minuty można z niego dojechać zarówno do centrum miasta, jak i do Parku Młodzieży. Oferuje on pokoje z bezpłatnym WiFi i widokiem na miasto. Wszystkie z nich są klimatyzowane i wyposażone w telefon oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Marsa Alam od 2770 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Sharm El Sheikh od 1806 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Hurghada od 2234 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?