Fly4free.pl

Brama Lofotów: tanie loty do Evenes z Gdańska za 98 PLN

98 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Weston / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odwiedzić daleką Norwegię zimą to marzenie niejednego z nas. Kraj ten nie należy do najtańszych, ale z pewnością każda okazja do zaoszczędzenia kilkudziesięciu PLN będzie ułatwieniem dla portfela. Tym razem znalazłam dla was loty do "Bramy Lofotów", za które zapłacicie mniej niż 100 PLN. Kuszące?

Do Norwegii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Wizz Air z lotniska w Gdańsku. Najtaniej na Lofoty dostaniecie się np. w terminie: 27 – 31 marca. Pamiętajcie, że najbardziej atrakcyjna cena dotyczy członków Wizz Discount Club. Bez dodatkowych kosztów do Evenes udacie się wyłącznie z bagażem podręcznym. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Podróż 98 PLN/osoba

Gdańsk – Evenes – Gdańsk >>

Przykładowe terminy podróży: 27 – 31 marca, 27 marca – 3 kwietnia oraz 31 marca – 3 kwietnia.

Hotel od 529 PLN/2 osoby/noc

Jako bazę wypadową planujecie potraktować okolicę lotniska? 3* hotel Narvik Wivel to dobrze oceniany obiekt, które swoim gościom oferuje m.in. śniadanie wliczone w cenę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2501 PLN/2 osoby/pobyt

Poszukiwanie zorzy polarnej ułatwi wam wypożyczony samochód. To najwygodniejszy sposób, aby dostać się na Lofoty.

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Ważna informacja dla osób, które planują eksplorację Lofotów: odległość między lotniskiem w Evenes a archipelagiem wynosi około 180 km. W związku z tym zdecydowanie rekomenduję wypożyczenie samochodu, który pozwoli wam swobodnie przemieszczać się po okolicy.

Co zobaczyć na miejscu? Dwie najpiękniejsze miejscowości Lofotów to zdecydowanie Hamnøy i Reine. Będąc w pobliżu tej drugiej, koniecznie trzeba wejść na Reinebringen, by… zobaczyć panoramę miasteczka z góry. Gwarantuję wam, że widoki na szczycie zrekompensują wam wysiłek fizyczny. Godnym uwagi miejscem jest również Henningsvær na wyspie Austvågøya, zwany Wenecją Północy.

Wiedzieliście, że za kołem podbiegunowym znajdują się jedne z najpiękniejszych plaż świata? Na szczególną uwagę zasługują te w Haukland, Uttakleiv, Ramberg, Skagsanden, Kvalvika oraz Unstad.

Foto: Yevhenii Chulovskyi / Shutterstock
Foto: Andrew Mayovskyy / Shutterstock
Foto: Photomax / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Jesteście ciekawi, jak wygląda podróżowanie po Lofotach? Przeczytajcie relację z podróży, napisaną przez naszą czytelniczkę.
  • W Wizz Air możecie zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.
  • Aby poruszać się samochodem po drogach w Norwegii, wystarczy posiadać polskie prawo jazdy.
  • Norwegia zaostrzyła przepisy. Osoby posiadają unijny certyfikat COVID zobowiązane są zarejestrować swoją podróż do Norwegii i przetestować się na przejściu granicznym (lub w innym punkcie testowania w przeciągu 24h od wjazdu).
  • Więcej na temat obostrzeń w Norwegii przeczytacie tutaj.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat Norwegii!
  • Nowe przepisy wjazdu do Polski. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »