Fly4free.pl

Tanie loty RPA: bilety do Durbanu z Wilna za jedne 1493 PLN

1493 PLN
Foto: Nico Smit / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Takie okazje nie trafiają się zbyt często. Jeżeli mieliście w planach wybrać się w podróż do Republiki Południowej Afryki, to rozważcie tę ofertę. Przeloty do słonecznego Durbanu dostępne są w znakomitej cenie 1493 PLN!

Do RPA wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy listopadem a grudniem, z portu lotniczego w Wilnie. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule. W cenie biletu do Durbanu zabrać będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! W trakcie przesiadek czekać was może nocna przerwa w podróży, ale turecki przewoźnik tranzytowym pasażerom zapewnia darmowy hotel, na czas przerwy w podróży. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny

Hotel 309 PLN/2 osoby/noc

W Durbanie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Blue Waters, który położony jest tuż przy plaży Snake Park. Wszystkie hotelowe pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 792 PLN/pobyt

Chcecie z wyjazdu przywieźć jak najlepsze wspomnienia? W takim razie rozważcie wypożyczenie samochodu po przylocie do Durbanu i ruszajcie przed siebie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Cześć. Jesteśmy parą. Kupiliśmy bilety od 21 listopada do 12 grudnia. Poszukujemy  jeszcze  dwóch osób na wyjazd do RPA. Być razem jest bezpieczniej, w wesołym towarzystwie, i można dzielić opłatę za wynajem auta. Chcemy wypożyczyć samochód i zwiedzać różne miejsca. 
Izabel.Minister, 24 maja 2022, 22:57 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »