Fly4free.pl

Tanie bilety w Ryanair: Węgry, Włochy, Szkocja, Hiszpania, Łotwa, Belgia i Czarnogóra z Polski od 75 PLN

od 75 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: s-f : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nadal jesteście na etapie planowania swojej kolejnej podróży? W takim razie wybierzcie się do jednego z europejskich miast. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów w Ryanair.

Na wycieczkę w atrakcyjnych cenach udać się będziecie mogli między październikiem a grudniem z Warszawy (Modlin), Krakowa, Katowic oraz Wrocławia. Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Dostępnych jest wiele kierunków – idealnych na krótki wyjazd, m.in.: Budapeszt, Bergamo, Wenecja, Ryga, Madryt, Podgorica, Bruksela czy Glasgow.

Termin podróży: październik-grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 393 PLN/noc/2 osoby

W Madrycie wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Petit Palace Posada del Peine. To świetnie oceniany obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Glasgow rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu Apex. Obiekt usytuowany jest w centrum miasta i oferuje swoim gościom pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 184 PLN/osoba

Będąc w Madrycie, wybierzcie się na wycieczkę do Pałacu Królewskiego z lokalnym przewodnikiem. 

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »