Fly4free.pl

Tanie loty na Fuerteventurę z Warszawy od 250 PLN

plaża Fuerteventura
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: wallix, Shutterstock
Mam dla Was kolejną ofertę z tanimi biletami na Wyspy Kanaryjskie. Po lotach na Gran Canarię oraz Teneryfę, przyszła pora na tytułową Fuerteventurę, na którą polecicie od 250 PLN.

Fuerteventura posiada najdłuższą linię brzegową ze wszystkich kanaryjskich wysp. To druga co do wielkości wyspa archipelagu. Słynie z najpiękniejszych plaż na „Kanarach”, których jest ponad 150! Ta niezwykła kraina to raj dla miłośników sportów wodnych oraz spokojna przystań, gdzie można zaznać błogiego relaksu. Wczasy na Fuerteventurze to jak wyprawa na inną planetę.

LOTY

Warszawa Modlin – Fuerteventura – Warszawa Modlin za 250 PLN

21 – 28 listopada:

28 listopada – 5 grudnia

Przykładowa rezerwacja:

Warszawa Modlin – Fuerteventura – Warszawa Modlin za 288 PLN

Do Hiszpanii podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 20 cm. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich.

Gdzie zostawić auto w Modlinie?

O tanich lotach na Kanary poinformował nas użytkownik panprofesor82, dziękujemy.

NOCLEGI

Na wyspie proponuję Wam pobyt w Bungalows Fuertesol za 184 PLN/pokój za noc.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
w całej tej cudnej informacji ani razu nie piszecie co to za linie lotnicze lecą na Fuertę. Przypadek? Wiec warto napisać RYANAIR, tak tak - ten sam co właśnie dużej części z nas pokazuje środkowy palec odwołując loty
okiemserca, 20 września 2017, 22:31 | odpowiedz
Avatar użytkownika
okiemserca w całej tej cudnej informacji ani razu nie piszecie co to za linie lotnicze lecą na Fuertę. Przypadek? Wiec warto napisać RYANAIR, tak tak – ten sam co właśnie dużej części z nas pokazuje środkowy palec odwołując loty
Straszne... po co maja pisać, skoro wyraźnie widac na screenach jaka linią jest lot. I rozumiem ze teraz juz w ogole mam nie latac Ryanem bo loty odwołali?
tybul, 21 września 2017, 8:48 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »