Fly4free.pl

Tak warzą piwo: w banku i domu pogrzebowym. Oto browary w najbardziej nietypowych miejscach

Co łączy kościół, bank i klub ze striptizem? W USA potrafią robić w takich miejscach piwo.

Każdy miłośnik złotego trunku zapytany o to, jaki kraj kojarzy mu się z najlepszym piwem, zapewne nie pomyślałby o Stanach Zjednoczonych. Tymczasem nie dość, że Amerykanie mogą pochwalić się interesującymi lokalnymi piwami, to na dodatek warzą je w bardzo ciekawych miejscach. Zobaczcie sami!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
"Każdy miłośnik złotego trunku zapytany o to, jaki kraj kojarzy mu się z najlepszym piwem, zapewne nie pomyślałby o Stanach Zjednoczonych" Miłośnik żubra pewnie nie, miłośnik piwa jak najbardziej.
grafzero, 24 lutego 2015, 8:38 | odpowiedz
Naprawdę? Mi tam się do tej pory USA nie kojarzyły z piwem, sam niestety nigdy nie byłem, a wszyscy znajomi mówili, że pili tam jakieś siuchy :-) Dla mnie skojarzenia piwne to:1. Czechy, 2. Irlandia. Ale pewnie mam zawężone postrzegania świata w tej kwestii, przyznaję bez bicia. Inna sprawa, że piwa koncernowe na całym świecie smakują bardzo podobnie - teraz piję jakieś tajlandzkie i chińskie, bo w Lidlu była promocja, i przyznam, ze na ślepo raczej bym nie odróżnił od żywca. A propos kojarzenia z Czechami - odkryłem ostatnio jak byłem w Krakowie fajne piwka z Grybowa spod Nowego Sącza- okazuje się, że tam parę lat temu firma rodzinna czeskich piwowarów przejęła podupadły browarek i wyprowadzili go teraz na prostą - piwko nazywa się Pilsweizer i naprawdę warto popróbować (jest tego sporo rodzajów), polecam.
Smakołyk, 24 lutego 2015, 15:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »