Fly4free.pl

Sztos! Loty Ryanair z Polski za jedyne 38 PLN! Czarnogóra, Niemcy, Włochy i nie tylko

38 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Lucas Davies / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Po prostu rewelacja! Tylko 38 PLN oraz szybka decyzja oddziela was od spacerów po bolońskim starym mieście, wizyty w kolońskiej katedrze, eksploracji stolicy Czarnogóry czy wycieczki do Danii, Szwecji lub na Słowację! Radzę się śpieszyć, gdyż na bilety w takiej cenie będzie wielu chętnych!

Na zagraniczne wojaże wybrać się będziecie mogli z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, warszawskiego lotniska w Modlinie oraz Wrocławia, w okresie pomiędzy listopadem a grudniem. Dostępnych jest wiele terminów z lotami do Czarnogóry (Podgorica), Danii (Billund), Włoch (Bolonia), Niemiec (Kolonia), Szwecji (Vaxjo) oraz na Słowację (Koszyce) – część z nich znajdziecie wypisanych poniżej.

Na każdej z wyżej wymienionych trasach podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair. Pamiętajcie, że za tytułowe 38 PLN (w obie strony) zabrać se sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny. Sprawdźcie, jak łatwo spakować się w małą walizkę na krótką wyprawę.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W Bolonii rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Holiday Inn Bologna – Fiera. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest nowocześnie urządzona łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Czarnogóry rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* Ramada by Wyndham Podgorica. Znajduje się on w samym centrum miasta. W każdym pokoju jest klimatyzacja, telewizor oraz łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

panorama bolonii
Foto: GoneWithTheWind / Shutterstock
kotor widok na miasto
Foto: Svetlana Bondareva / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Pamiętajcie także, że na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »